Adaklı Kimyasal Ankraj

Bingöl ili Adaklı Filiz ekmek ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Adaklı için hizmetinizdeyiz.

Firmamız Kimyasal ankraj işlerinizde Bingöl ve Adaklı ilçesinde sizler için hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe binaların ne kadar eski olduğunun bilincinde olarak, eskiye ve yenilikleri bir arada harmanlayarak, Bingöl ilimizin özgün dokusunu bozmadan yaptığı bina güçlendirme işlerinde kimyasal ankraj, filiz ekme Adaklı yöntemiyle kimyasal epoksi ile bina güçlendirme yaparak restorasyon kavramına da yeni bir boyut kazandırmaktadır.

Konya'da kurulup konya ve Bingöl için 23 yıldır bu işte uzman olarak çelik konstrüksiyonlarda, demir filizinde ve iskele tutturmaca gibi konularına da kimyasal ankraj yöntemini entegre ederek farkını bir kez daha Adaklı için ortaya koymuştur.

Bütçenize dost fiyatlarımızdan faydalanmak ve epoksi ile güçlendirme ve filiz ekme keşifleri yaptırabilmek için bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz.

Zirve Karot, kurulduğu 1995 yılından beri siz değerli Adaklı civarındaki müşterilerimizi düşünerek çalışmalarını gerçekleştirir. Belli amaç ve ilke doğrultusunda yola çıkan Zirve Karot, müşterisine her zaman uygun fiyata RE 500 V3, RE 100, HY 200, Hilti, Sika, Yks, Basf, Fischer ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Bu hizmeti sunarken çalışanlarının iş güvenliği düşünmeyi ilke edinir. Firmamız, bu kadar senenin vermiş olduğu tecrübe ile Bingöl ilimizde kendi alanında en iyi şirket konumuna gelmiştir.

Deneyimli kadromuz ile birlikte diğer firmalardan farkımız; işin yapılma hızına, yeniliklere ve teknolojiye önem verilmesi, bütünlük ve grup anlayışı ile çalışılması, müşteri için yapılabileceklerin ilk oluşumda sunulması, sonuç odaklı kalarak, gayretli ama önce Adaklı  için müşteri memnuniyetinin korunmasıdır. Zirve Karot Adaklı olarak bu noktaya gelmek için çok çalıştık ve emeğimizin karşılığını siz değerli müşterilerimiz sayesinde Adaklı ve Merkez, Genç, Karlıova, Kıgı, Solhan, Adaklı, Yayladere, Yedisu bölgelerininde takdir alarak görmekteyiz.

Zirve Karot Adaklı, kimyasal ankraj uygulaması ile hizmetinizde! Yaptığı tüm işlerde olduğu gibi kimyasal ankrajda da bir numara olan Zirve Karot, her zaman daha iyisi için çalışır. 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Bingöl İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller