Çelikhan Epoksi Güçlendirme

Çelikhan Epoksi ile ankraj işlerinde, yüksek mukavemetli, akmaz macun kıvamlı 3 bileşenli harç ile, Çelikhan epoksi uygulamasında Adıyaman için hizmetinizdeyiz.

Adıyaman ilimizin ve Çelikhan bölgesinin filiz ekimi ankraj, epoksi, bina güçlendirme uygulamaları gibi işlemlerinin önde gelen Güçlendirme firmalarınından biri olupfiliz ekme işlemlerinde de nitelikli eleman kadrosuyla Çelikhan için sizlere hizmet vermekten kaçınmayan Zirve Güçlendirme 1995 yılından beri sizlerin motive edici referanslarıyla Merkez, Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut bölgesinde başarılı bir firma haline gelmiştir. 

 Lider ruhlu, sürekli yeniyi arayan, teknolojiyi hizmetleri içerisinde Çelikhan ve Adıyaman ilimize yerleştirmiş olan ve faaliyet gösterdiği bölgeyi iyi tanıyan Zirve Karot Çelikhan, Adıyaman şehrinde açtığı şubeyle de sizin için şüphesiz en doğru tercihtir. Aldığı her projede sorumluluğun tamamını üzerine almaktan çekinmeyen, aldığını işi yapmak için yapan değil, değerle yapan firmamız günün 24 saati Çelikhan için sizlere hizmet verebilmekten gurur duymaktadır.

 Müşterilerinin isteklerine kulak veren, onlar için en iyi çözümü üreten ve iş güvenliği yasalarını dikkate alarak bünyesinde yetiştirmekte olduğu uzman kadrosuyla filiz ekme, epoksi, ankraj, bina güçlendirme, demir ekimi, ilave birleştirme gibi uygulamalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz Zirve Güçlendirme Çelikhan hizmetinizde.

Tek değiliz ama, En iyiyiz’ anlayışını benimseyen Çelikhan filiz ekme, kullandığı son teknoloji ürünü RE 500 V3, RE 100, HY 200, Hilti, Sika, Yks, Basf, Fischer  ve makineleriyle çevreye en az zararı vermeyi hedeflemiştir. Bunu aldığı referanslarla başardığını anlayan firmamız iş yaparken çevreye huzursuzluk vermemeyi misyon edinmiştir.

Adıyaman Çelikhan firmamızı arayıp teknik bilgi alabilirsiniz. Betonarme dizaynı yapılırken betonun hiç çekme yükü almadığı kabulü ile aşağıdaki iki durumda sıyrılma hatası oluşmadan kimyasal epoksiler ile filiz ekimi yapılır:

-Mevcut demirlere sonradan ankrajlanmış demirlerin çekme yüklerinin iletimi için belirli bindirmelerin yapılması

-Bir düğüm etrafındaki kuvvetlerin dengesi (Strut & Tie modeli kullanılarak)

Yapısal bir sistemin ayrılmaz bir parçası olarak betonarmeye ekilen donatılar kadar yapının dizaynının tamamına da aynı derecede dikkat edilmelidir. ETA statik yüklemeli durumlarda, sonradan ekilmiş demirlerin çekme yükünü mevcut betondaki demirlere bindirme yoluyla aktarımı kanıtlamıştır.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Adıyaman İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller