Hozat Kimyasal Ankraj

Tunceli ili Hozat Filiz ekmek ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Hozat için hizmetinizdeyiz.

Firmamız Kimyasal ankraj işlerinizde Tunceli ve Hozat ilçesinde sizler için hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe binaların ne kadar eski olduğunun bilincinde olarak, eskiye ve yenilikleri bir arada harmanlayarak, Tunceli ilimizin özgün dokusunu bozmadan yaptığı bina güçlendirme işlerinde kimyasal ankraj, filiz ekme Hozat yöntemiyle kimyasal epoksi ile bina güçlendirme yaparak restorasyon kavramına da yeni bir boyut kazandırmaktadır.

Konya'da kurulup konya ve Tunceli için 23 yıldır bu işte uzman olarak çelik konstrüksiyonlarda, demir filizinde ve iskele tutturmaca gibi konularına da kimyasal ankraj yöntemini entegre ederek farkını bir kez daha Hozat için ortaya koymuştur.

Bütçenize dost fiyatlarımızdan faydalanmak ve epoksi ile güçlendirme ve filiz ekme keşifleri yaptırabilmek için bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz.

Zirve Karot, kurulduğu 1995 yılından beri siz değerli Hozat civarındaki müşterilerimizi düşünerek çalışmalarını gerçekleştirir. Belli amaç ve ilke doğrultusunda yola çıkan Zirve Karot, müşterisine her zaman uygun fiyata RE 500 V3, RE 100, HY 200, Hilti, Sika, Yks, Basf, Fischer ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Bu hizmeti sunarken çalışanlarının iş güvenliği düşünmeyi ilke edinir. Firmamız, bu kadar senenin vermiş olduğu tecrübe ile Tunceli ilimizde kendi alanında en iyi şirket konumuna gelmiştir.

Deneyimli kadromuz ile birlikte diğer firmalardan farkımız; işin yapılma hızına, yeniliklere ve teknolojiye önem verilmesi, bütünlük ve grup anlayışı ile çalışılması, müşteri için yapılabileceklerin ilk oluşumda sunulması, sonuç odaklı kalarak, gayretli ama önce Hozat  için müşteri memnuniyetinin korunmasıdır. Zirve Karot Hozat olarak bu noktaya gelmek için çok çalıştık ve emeğimizin karşılığını siz değerli müşterilerimiz sayesinde Hozat ve Merkez, Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazimiye, Ovacık, Pertek, Pülümür bölgelerininde takdir alarak görmekteyiz.

Zirve Karot Hozat, kimyasal ankraj uygulaması ile hizmetinizde! Yaptığı tüm işlerde olduğu gibi kimyasal ankrajda da bir numara olan Zirve Karot, her zaman daha iyisi için çalışır. 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Tunceli İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller